پيش بارگذار بروك

تعمیر مانیتور صنعتی

تعمیر مانیتور صنعتی

مانیتورهای صنعتی برای افزایش دوام و تحمل شرایط سخت در کاربردهای صنعتی و تجاری طراحی شده اند. آنها در اندازه ها و وضوح گسترده ای در دسترس هستند و گزینه های مختلف نصب در آن وجود دارد: نصب پانل ، پایه رک ، قاب باز و غیره. مانیتور صنعتی می تواند صفحه لمسی داشته باشد یا نداشته باشد. نسخه های صفحه لمسی با استفاده از لمس مقاومت (لمس فشار) یا لمس خازنی (لمسی) در دسترس هستند.

چگونه یک مانیتور صنعتی انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب مانیتور صنعتی خود ، لازم است محیطی را که در آن استفاده خواهد شد و کاربرد آن را نیز در نظر بگیرید. آیا مانیتور شما با هر مایعی در تماس خواهد بود؟ گرد و خاک؟ آیا به روشنایی خوبی نیاز دارد؟ نوع یکپارچه سازی (دندانه دار کردن ، نصب پانل ، و غیره) نیز مهم است. کدام صفحه لمسی برای برنامه شما بهینه شده است و به چه میزان از محافظت نیاز دارید؟ یا در زمان خرابی، تعمیر مانیتور صنعتی خود را به چه کسی بسپارید؟

بسته به محیط کار و برنامه برنامه ریزی شده خود ، می توانید مانیتور صنعتی انتخاب کنید:

اندازه و فرمت صفحه نمایش مورد نظر ما قطر مورب (در اینچ) و نسبت عرض و ارتفاع را تعریف می کنیم. نسبت های ۶:۹ و ۴:۳ مشهورترین است ، اما همچنین داشتن صفحه ۵:۴ یا ۱۶:۱۰ نیز امکان پذیر است.

وضوح صفحه نمایش وضوح میزان جزئیات تصویر است. که در پیکسل ها بیان شده است.

این روشنایی شدت درخشان صفحه است. اگر صفحه نمایش به اندازه کافی روشن نیست ، شما نمی توانید چیزی در روز کامل ببینید. درخشندگی در شمع در هر متر مربع (همچنین به آن گره گفته می شود) بیان می شود. میزان روشنایی استاندارد حدود ۲۵۰ cd/m² است. امروزه مانیتورهای “قابل خواندن با نور خورشید” برای استفاده در محیط های بسیار روشن در دسترس هستند. این صفحه نمایش باید دارای روشنایی بیشتر از ۱۰۰۰ cd/m² باشد.

مقاومت مانیتور توانایی صفحه نمایش در برابر تجاوز است تا از اتصال کوتاه یا نفوذ به سیستم شما جلوگیری کند. چندین استاندارد شما را در انتخاب مقاومت در برابر پاشیدن مواد مختلف (آب ، روغن ، حلالها و غیره) ، شوک یا پراکندگی تهاجمی در مناطق انفجاری راهنمایی می کند

ادغام و نصب مانیتور. معیارهایی را برای نصب مانیتورها: ابعاد سوراخ ، پیچ های مورد استفاده و پیکربندی سوراخ ها در پشت صفحه.

لمسی یا نه. از آنجا که مانیتورهای صفحه لمسی به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند ، اگر یکی از آن ها را انتخاب کنید، باید محیطی را که در آن استفاده می شود مطالعه کنید.

چگونه صفحه لمسی خود را انتخاب کنیم؟

صفحه لمسی مقاومتی:

دو لایه رسانا توسط یک لایه عایق از هم جدا می شوند. هنگامی که کاربر لایه ای را لمس می کند ، دو فیلم رسانا در تماس قرار می گیرند که باعث می شود جریان یابد. این دستگاه یک ولتاژ را اعمال می کند که مختصات روی صفحه اندازه گیری می شود و به سیستم منتقل می شود. این نوع صفحه لمسی برای بسیاری از برنامه ها (GPS ، بازی های ویدئویی ، صندوق پول ، برنامه های الکترونیکی و غیره) ضروری است ، به هر نوع فشار پاسخ می دهد و از نظر لمسی خازنی به طور بالقوه دقیق تر است. علاوه بر این ، این نوع صفحه لمسی در برابر آب ، گریس و گرد و غبار مقاوم است. صفحه لمسی مقاومت در برابر خراش و سایر آسیب های ناشی از اشیاء تیز حساس تر است. همچنین نسبت به صفحه لمسی خازنی واکنش پذیرتر است و با گذشت زمان واکنش آن کاهش می یابد. و در آخر اینکه ، یک صفحه لمسی مقاومتی شفاف تر است و در نتیجه از بین می رود ۲۰ تا ۲۵ درصد از روشنایی صفحه نمایش را از دست می دهد . شما می توانید در این حالات تعمیر مانیتور صنعتی خود را به ما بسپارید تعمیر مانیتور صنعتی یک کار تخصصی است که نیازمند تجربه و علم است.

صفحه نمایش لمسی خازنی:

با استفاده از این فناوری ، لایه ای که روی صورت شیشه ای قرار گرفته است ، بار را جمع می کند. هنگامی که کاربران لایه را با انگشتان لمس می کنند ، شارژ به آنها منتقل می شود ، ایجاد یک تغییر قابل اندازه گیری (زمینه الکترواستاتیک قطع می شود) روی لایه. سپس سنسورها مختصات منطقه آسیب دیده را تعیین می کنند. برای برنامه های “چند لمسی” ، لازم است به فناوری صفحه نمایش لمسی با تکنولوژی خازنی پیش بینی شده تبدیل شود. این فناوری با صفحه های ضخیم تر کار می کند. این اجازه می دهد تا صفحه نمایش لمسی توسط یک صفحه نمایش شیشه ای زره ​​پوش بسیار مقاوم پوشانده شود. صفحه نمایش خازنی مزایای بسیاری را ارائه می دهد: مقاوم و مقاوم در برابر خراش ، آنها همچنین روشن تر و شفاف تر از صفحه نمایش های مقاوم هستند (شفافیت ۹۰٪ نسبت به ۷۵٪). حساسیت صفحه نمایش نیز بهتر است: شما فقط باید صفحه را لمس کنید تا یک عکس العمل فوری دریافت کنید. ضرر فن آوری خازنی این است که وقتی کاربر از دستکش استفاده می کند ، کار نمی کند.

آخرین دیدگاه‌ها