پيش بارگذار بروك

مرکز تخصصی تعمیر درایو

مرکز تخصصی تعمیر درایو

اجزا درایو بسیار صنعتی و مهم است و از اجزا پیچیده ای تشکیل شده است.هنگام از کار افتادن یا خراب شدن درایو بهتر است به مرکز تخصصی تعمیر درایو مراجعه کنیم.درایوهای امروزی نسبت به درایو های قدیم،بسیار مقاوم هستند و قدمت بسیاری دارند.

تعمیر درایو های قدیمی به نسبت سخت تر است زیرا پیدا کردن قطعات آن ها مشکل است.هنگام خراب شدن درایو تجهیزات را دو صورت به تعمیرگاه ارجاع میکنند که شامل درایو خاموش و روشن می باشد.
در هنگام تعمیر درایو خاموش،تعمیر دور موتور یکی از مراحل عیب یابی است که اگر دچار مشکل شوند اتصال آن ها کوتاه می شوند و باعث می شود تا ولتاژ باس که معمولا دارای ولتاژ بالایی است به مدار های گیت درایو مربوطه و کارت های کنترلی اعمال شده و به آن ها آسیب بزند.
هنگامی که درایو روشن دچار مشکل شود ابتدا روی صفحه نمایاشگر خطایی و یک هشداری به نمایش در می آید که ما را از خرابی درایو مان مطلع می کند.
خطاها و عیب ها در درایو متفاوت است و نوع تعمیر آن بستگی به عیب آن دارد.با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیر درایو می توانید از مشکلات درایو خود مطلع شوید و قبل از هرکاری ابتدا با مشتری مشورت می شود.
بررسی خازن نیز یکی از مواردی است که باید در تعمیر درایو مورد بررسی قرار دهیم.سلامت خازن بسیار در درایو ما پر اهمیت است.
نکات بعدی ک باید هنگام تعمیر درایو خود مورد بررسی قرار دهید پس از بررسی اتصال برق و الکترونیک سیستم، باید منبع تغذیه سوییچینگ که به باس وصل است را چک کنید.به این ترتیب روشن بودن نور صفحه کلید مارا از سوختن منبع سوییچینگ مطلع می سازد اگر نور صفحه کلید خاموش بود منبع سوییچینگ سوخته است.

آخرین دیدگاه‌ها