پيش بارگذار بروك

تعویض تاچ پنل

تعویض تاچ پنل

تعویض تاچ پنل امکان جایگزینی مناسب برای پنل های قدیمی ، شکسته ، ترک خورده ، آسیب دیده را فراهم می کند که ساخته شده از مواد، با کیفیت بالا و مناسب را ارائه می دهد.

تعویض تاچ پنل شامل:

  1. صفحه نمایش LCD با کیفیت بالا + مونتاژ دیجیتایزر صفحه لمسی.
  2. از آن برای جایگزینی صفحه نمایش LCD شکسته یا غیرقابل کار به اضافه ی مونتاژ دیجی تایزر صفحه لمسی استفاده می شود.

۳.هنگام آزمایش ، هیچ فیلم یا برچسب محافظی را از بین نبرید. لطفا به مشکل برق استاتیک توجه کنید.

۴.قبل از انجام هرگونه تعمیر ، حتماً تسمه ترشح الکترو استاتیک را به زمین بزنید. این کار باعث می شود تا الکتریسیته ساکن از آسیب دیدن اجزای الکترونیکی داخل تلفن جلوگیری کند.

نکات تعویض :

نکته اول تعویض : تست را شبیه سازی کنید یعنی جایگزینی صفحه نمایش محصولی بسیار شکننده است. ما اکیداً قبل از نصب تست را پیشنهاد می کنیم. به معنای جداگانه پنل  ، (مادربرد + LCD یا صفحه نمایش) کابل صوتی متصل و جایگزینی جدید ، روشن کردن ، تست را به پایان رسانید. اگر تست خوب است ، لطفا آن را نصب کنید

نکته دوم تعویض : کابل را بیش از حد خم نکنید: لطفا مطمئن شوید که کابل LCD بیش از حد خم نشود. خم شدن بیش از ۹۰ درجه باعث نمایش سیاه خواهد شد.

تصویر دکمه صفحه اصلی باعث تحول در نحوه انجام کارهای روزمره در زندگی ما با حداقل استرس شده است ، اما هنگام بروز نقص عملکرد ، زمان زندگی هر دستگاه هوشمند وجود دارد.

صفحه نمایش های لمسی کاملاً جدید هستند. برای یافتن صفحه لمسی جایگزین ، ابتدا باید تعیین کنید که کدام صفحه نمایش لمسی مناسب پنل شما است . آن ها چند نوع صفحه نمایش لمسی هستند. لمس مقاوم ، صفحه لمسی موج صوتی سطح صوتی ، لمس خازنی و لمس مادون قرمز.

 با این حال ، متداول ترین لمس مقاومت است. که آن ها معمولاً ۴ سیم یا ۵ سیم را لمس می کنند. دوم ، سیم ها را هماهنگ کنید. سوم ، اطمینان حاصل کنید که ابعاد در مانیتور شما جای می گیرد. توجه کنید  کنترل کننده صفحه لمسی USB در صفحه پرداخت موجود است.

شما یک لپ تاپ روی صفحه لمسی دارید و اخیراً حادثه ای رخ داده است که صفحه لپ تاپ شما را خراب کرده است. آنچه شما نیاز دارید تعویض تاچ پنل در اسرع وقت است.

در نتیجه این تصادف شما نمی توانید تصویر را به وضوح مشاهده کنید ، شما ممکن است نگران این باشید که می تواند برای رفع این مشکل هزینه های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد .

بنابراین می توانید در مورد این که آیا ارزش سرمایه گذاری در تعویض تاچ پنل دارد یا خیر تحقیق کنید.داشتن یک تشخیص توسط یک تکنسین متخصص لپ تاپ بسیار مهم است تا دریابید که آیا فقط یکی از صفحه نمایش شکسته است یا اینکه هر دو آنها شکسته است.

نقل قول دقیق شما به تشخیص بستگی دارد و بدین گونه بهترین نرخ ها را بدست آورید.

آخرین دیدگاه‌ها